Lucaffé в Україні
Найкраща в світі кава, зроблено в Італії
Почати насолоджуватися
Lucaffe originals
спробуйте вишуканий смак оригінальної кави
Перейти в каталог
Кавові машини
якісні кавові машини для якісної кави
Перейти в каталог

Про нас

Ми раді представити Вам торгову марку кави «Lucaffe» в Чернівцях. Саме ця кава наповнить ваш будинок п'янким ароматом і подарує неповторний смак. А наший оригінальний посуд,  допоможе підкреслити Вам атмосферу комфорту, тепла і затишку.


Під управлінням молодого пана Вентуреллі, з другої половини 90-х років фірма розрослася до таких масштабів, що в даний час являє собою один з найвідоміших кавообсмажувальних пакувальних цехів на півночі Італії. Вентуреллі увійшов в традиційний світ кави, зосередивши увагу на молодий та ініціативний ринок - торгівлю чалдами, що викликало революцію в способі приготування кави.


Насправді, Чалда містить одну порцію меленої смаженої кави в упаковці з продовольчого паперу, завдяки якому ідеальним чином підходить для приготування чудового еспресо.


Упаковці і дизайну кожного продукту приділяється значна увага, і увесь кавовий ряд пристосований до різних вимог. Процес обробки починається з покупки сировини добірної якості, і цей етап контролює особисто пан Вентуреллі. Після цього слідує традиційне обсмажування кави при низькій температурі, помолці без нагріву, ретельне перемішування і упаковка, але тільки тоді, коли готовий продукт має відповідний ступінь стиглості. Про каву Lucaffe багато написано на інтернет-форумах, особливо в Західній Європі. Поступово ця кава знаходить шанувальників і в Україні. Всі сорти кави Lucaffé є класичним прикладом італійської кави з повільним обсмаженням, в результаті чого, кінцевий продукт виходить м'яким, зі злегка пряним смаком і відтінками шоколаду.

Будемо на зв'язку!

Генеральний представник Lucaffé в Україні:
phone+38 (050)691 10 11
phone+38 (099)441 07 07
close

Зателефонувати Вам?

Наш спеціаліст звя'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму та натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone